- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangxi
- Qiling
Aktuální počasí Qiling
Aktuální počasí přímo pro město Qiling. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 26°C |
