- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Qijiaping
Aktuální počasí Qijiaping
Aktuální počasí přímo pro město Qijiaping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 25°C |
