- Počasí
- Čínská lidová republika
- Inner Mongolia
- Qianlong
Aktuální počasí Qianlong
Aktuální počasí přímo pro město Qianlong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 17°C |
