- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hainan
- Qianjia
Aktuální počasí Qianjia
Aktuální počasí přímo pro město Qianjia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 27°C |
