- Počasí
- Írán
- Razavi Khorasan
- Qesh Robāţ
Aktuální počasí Qesh Robāţ
Aktuální počasí přímo pro město Qesh Robāţ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
