- Počasí
- Egypt
- Kafr el-Sheikh
- Qaryat Murtaḑá
Aktuální počasí Qaryat Murtaḑá
Aktuální počasí přímo pro město Qaryat Murtaḑá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 19°C |
