Aktuální počasí Qaryat Abū Kaţn
Aktuální počasí přímo pro město Qaryat Abū Kaţn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 48°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 35°C |
