Aktuální počasí Qarah Nāw
Aktuální počasí přímo pro město Qarah Nāw. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 20°C |
