- Počasí
- Írán
- East Azerbaijan
- Qal‘eh Jīq-e ‘Olyā
Aktuální počasí Qal‘eh Jīq-e ‘Olyā
Aktuální počasí přímo pro město Qal‘eh Jīq-e ‘Olyā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
