Aktuální počasí Qadirpur Ran
Aktuální počasí přímo pro město Qadirpur Ran. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 44°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 7 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 34°C |
