- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Pyrgákia
Aktuální počasí Pyrgákia
Aktuální počasí přímo pro město Pyrgákia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 3. 4. (02:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 3. 4. (03:00)
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 995 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
