- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Pyrgáki
Aktuální počasí Pyrgáki
Aktuální počasí přímo pro město Pyrgáki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 25. 5. (12:00) do 25. 5. (18:00)
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
