- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- Pymble
Aktuální počasí Pymble
Aktuální počasí přímo pro město Pymble. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 17°C |
