- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Pýli
Aktuální počasí Pýli
Aktuální počasí přímo pro město Pýli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 14. 5. (05:00) do 14. 5. (21:00)
14°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 19°C |
