- Počasí
- Uzbekistán
- Andijon
- Pushman
Aktuální počasí Pushman
Aktuální počasí přímo pro město Pushman. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 22°C |
