- Počasí
- Rusko
- Kemerovo Oblast
- Pushkino
Aktuální počasí Pushkino
Aktuální počasí přímo pro město Pushkino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
