- Počasí
- Indie
- Rádžasthán
- Pushkar
Aktuální počasí Pushkar
Aktuální počasí přímo pro město Pushkar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 42°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 33°C |
