- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Pushan
Aktuální počasí Pushan
Aktuální počasí přímo pro město Pushan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
