- Počasí
- Mexiko
- Guanajuato
- Purísima del Progreso
Aktuální počasí Purísima del Progreso
Aktuální počasí přímo pro město Purísima del Progreso. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 22°C |
