- Počasí
- Argentina
- Buenos Aires
- Punta Alta
Aktuální počasí Punta Alta
Aktuální počasí přímo pro město Punta Alta. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 18°C |
