- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-bukto
- P’ungsal-li
Aktuální počasí P’ungsal-li
Aktuální počasí přímo pro město P’ungsal-li. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
