- Počasí
- Chorvatsko
- Istria
- Pula
Aktuální počasí Pula
Aktuální počasí přímo pro město Pula. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 1. 5. (00:00) do 2. 5. (00:00)
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 15°C |
