- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeonggi-do
- Pu-do
Aktuální počasí Pu-do
Aktuální počasí přímo pro město Pu-do. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 11°C |
