- Počasí
- Slovensko
- Trenčiansky kraj
- Púchov
Aktuální počasí Púchov
Aktuální počasí přímo pro město Púchov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 13. 5. (06:30)
4°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
