- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Pu’anxia
Aktuální počasí Pu’anxia
Aktuální počasí přímo pro město Pu’anxia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 16°C |
