- Počasí
- Řecko
- Central Macedonia
- Provatás
Aktuální počasí Provatás
Aktuální počasí přímo pro město Provatás. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 2. 4. (21:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 2. 4. (21:00)
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
