- Počasí
- Irská republika
- Leinster
- Prosperous
Aktuální počasí Prosperous
Aktuální počasí přímo pro město Prosperous. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 10°C |
