- Počasí
- Austrálie
- South Australia
- Prospect
Aktuální počasí Prospect
Aktuální počasí přímo pro město Prospect. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 18°C |
