- Počasí
- Rusko
- Orenburg Oblast
- Proletariy
Aktuální počasí Proletariy
Aktuální počasí přímo pro město Proletariy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 0°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 10°C |
