- Počasí
- Rusko
- Udmurtiya Republic
- Prokop’yev
Aktuální počasí Prokop’yev
Aktuální počasí přímo pro město Prokop’yev. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 13°C |
