- Počasí
- Rusko
- Amur Oblast
- Progress
Aktuální počasí Progress
Aktuální počasí přímo pro město Progress. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
