- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Progress
Aktuální počasí Progress
Aktuální počasí přímo pro město Progress. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
