Aktuální počasí Progreso Industrial
Aktuální počasí přímo pro město Progreso Industrial. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
