- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Prión
Aktuální počasí Prión
Aktuální počasí přímo pro město Prión. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 2. 4. (03:00) do 3. 4. (02:00)
Velmi silné bouřky
Platí od 2. 4. (03:00) do 3. 4. (03:00)
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 994 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
