- Počasí
- Spojené státy americké
- Alabama
- Prichard
Aktuální počasí Prichard
Aktuální počasí přímo pro město Prichard. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zpětný proud
Platí do 2. 4. (07:00)
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
