- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Přibyslavice
Aktuální počasí Přibyslavice
Aktuální počasí přímo pro město Přibyslavice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
5°C
pocitově 0°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
