- Počasí
- Rusko
- Ryazan Oblast
- Pribrezhnyy
Aktuální počasí Pribrezhnyy
Aktuální počasí přímo pro město Pribrezhnyy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 10°C |
