- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Preignac
Aktuální počasí Preignac
Aktuální počasí přímo pro město Preignac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
