- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Préchac
Aktuální počasí Préchac
Aktuální počasí přímo pro město Préchac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
