- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Préchac
Aktuální počasí Préchac
Aktuální počasí přímo pro město Préchac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
