Aktuální počasí Preaek Pnov
Aktuální počasí přímo pro město Preaek Pnov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 30°C |
