Aktuální počasí Pratole
Aktuální počasí přímo pro město Pratole. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 5. (02:00)
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 23 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 18°C |
