- Počasí
- Thajsko
- Prachuap Khiri Khan
- Prachuap Khiri Khan
Aktuální počasí Prachuap Khiri Khan
Aktuální počasí přímo pro město Prachuap Khiri Khan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 28°C |
