- Počasí
- Španělsko
- Kastilie-La Mancha
- Pozuelo de Calatrava
Aktuální počasí Pozuelo de Calatrava
Aktuální počasí přímo pro město Pozuelo de Calatrava. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 20°C |
