- Počasí
- Mexiko
- Guanajuato
- Pozos
Aktuální počasí Pozos
Aktuální počasí přímo pro město Pozos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 34°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 22°C |
