Aktuální počasí Potlogeni
Aktuální počasí přímo pro město Potlogeni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 2. 4. (20:00)
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
