- Počasí
- Polsko
- Pomořské vojvodství
- Postolin
Aktuální počasí Postolin
Aktuální počasí přímo pro město Postolin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 26. 4. (02:00)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
