- Počasí
- Spojené státy americké
- Texas
- Port Lavaca
Aktuální počasí Port Lavaca
Aktuální počasí přímo pro město Port Lavaca. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Velmi silné bouřky
Platí do 27. 5. (06:00)
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 27°C |
