- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Popovka
Aktuální počasí Popovka
Aktuální počasí přímo pro město Popovka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
