- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Popovići
Aktuální počasí Popovići
Aktuální počasí přímo pro město Popovići. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
